Ankara’nın En Güvenilir Kadın Doğum Uzmanı

Bazen kadın ve erkeklerin cinsel ilişkileri sonrasında istenmeyen gebelikler oluşabilmektedir. Bu istenmeyen gebelikler sonucunda anne karnındaki oluşan çocukların alınması istenmekte ve tercih edilmektedir. Bunun için hijyenik bir ortam yaratılması gerekmektedir. Tıp dilinde buna da kısaca kürtaj denilmektedir. Bazı gebelik haftalarına kadar düşürücü haplar vardır fakat bebek gelişmeye başladığı için bu haplar etkisiz kalabilmektedir. Doktor olarak bizler de son derece hijyenik ortamlarda uzman ekiplerimiz ile beraber hastanın daha sağlıklı bir yaşam elde etmesi için elimizden geldiği kadar titizlik ile işimizi yapmaktayız. Bazen sadece istenmeyen gebelik değil anne karnında tutunamayıp ölen bebekler için de kürtaj yöntemi yapılmaktadır. Eğer ölen bebekler alınmaz ise ciddi anlamda kadına ve kadının yumurtalıklarına zarar vermektedir.

Eğer sizler de bir anne adayı iseniz zamansız bir bebek odluğunu düşünüyorsanız sizler için de en uygun olan kürtaj yöntemi olmaktadır. Eğer bir anne adayı iseniz ve bebeğinizin bazı durumlardan tutunamadıysa alınması gerekmektedir. Ya da düşürülmesi gerekmektedir. İstenmeyen gebelikler de anne adayları 9. Haftaya kadar bebeklerini aldırabilirler. Ankara kürtaj sayfası olarak eksiksiz muayeneler sonucunda hastamızın aldırmak isteği fetüsü kontroller içerisinde yapmaktayız. Sağlıklı bir şekilde kliniğimizden ayrılacağınızdan emin olunuz. Artık sizler de güvenebileceğiniz bir jinekolog kliniği arıyorsanız daha fazla araştırma yapmanıza gerek yoktur. Çünkü son derece titizlik ve sağlık başta olmak üzere işimizi yapmaktayız.

Anne olmanız her ne kadar psikolojinizi değiştirse de aynı zamanda sağlık dengelerinizi de değiştirmektedir. Değişen sağlık dengelerinizin de yerine gelmesi için kürtaj sonrasında sizlere verilen ilaçları dengeli bir şekilde kullanarak kontrole gelmeniz gerekmektedir. Kürtaj sonrasında tekrardan bir ultrason muanesi yapılmaktadır. Anne yumurtalık kesesinde her hangi bir etkenin kalıp kalmadığı hakkında bilgi edinmek ve emin olmak için çekilen bu muane sizler için daha iyi bir sağlıklı yaşam etkisi içerisine girmeniz içindir. Kürtaj yapımı olarak son derece memnun kalacağınız ve eski sağlığınıza kavuşacağınız yöntemler sayesinde kötü psikolojileri atarak yaşamınıza ve gün içerisindeki hayatınıza devam edeceksinizdir.

Yanıtla

Yorumunu yaz lütfen
Adını buraya yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.