Normalde buraya yazmayacaktım, buranın hiçbir esprisi kalmadı çünkü. Burda da başlama amacım kimliğimi gizli tutmaktı, yapamadım. Ha bir kişiye açıklamışım kimliğimi, ha burayı ziyaret eden her Allah kuluna. Hiçbir farkı kalmadı benim açımdan.

Ben sizle fikirlerimi paylaştım, düşüncelerimi paylaştım, görüşlerimi paylaştım ama size yetmedi hiçbiri; ille de ismimi cismimi merak ettiniz. Sizi suçlasam da beyhude bir suçlama bu, zira materyalist bir düzende yaşıyoruz. Sesimi daha önce duymuşsunuzdur, eğer BlogSözlük‘ün radyo yayınlarını dinlediyseniz. Bazılarınız tipimi de biliyordur hatta, 0’dan tanıyanları demiyorum tabii, onlar biliyorsa alın sizde bilin. Yetti çünkü bir yerlerden yazıp; INSTAGRAAAM, FOTON VAR MI tarzı sorular.

Benim adım Berk Kalkan, 1993 doğumlu bir erkek insan evladıyım. Ankara’da doğdum, büyüdüm, okudum, çalışıyorum, yaşıyorum. Atılım Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezunum, şimdi de Milli Eğitim Bakanlığı’nın ruhsatlı piskoloğuyum bir özel öğretim kurumunda. Aha tipimde bu;

Görselden sonrasını okuyor musunuz onu da bilmiyorum. Başka neyimi merak ediyorsunuz bilmiyorum gerçekten, ne yazayım onu da bilmiyorum. Buraya daha yazar mıyım hiçbir fikrim yok, bol bol eski yazıları okuyun sizde, onları falan değerlendirin güzel güzel. Ben başka bir yerde yazıyor olacağım, 1 kişi biliyor siteyi ona da söylediğime pişman olmam herhalde ama keşke söylemeseydim.

Başka ne anlatayım size; en sevdiğim yemek lazanyadır, burcumu bilmiyorum, gezegen – yıldız dizilişlerinin insan hayatında Japon çükü kadar bile etkisi olmadığına inanıyorum, şu sıralar acayip kitap okumuyorum çünkü yorgunum.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

 1. Merhaba bir şey sorabilir miyim? Ben de blog açıcam (?)
  Aferin. Daha soru bile soramıyorsun ama aç tabii. Blogspottan açın, kategorizasyona önem verin, özgün olun, facebook ve google+ üzerindeki gruplara atın yazıları, diğer bloggerları okuyun ve yorum atın.
 2. Tanışabilir miyiz?
  Tabii amına koyayım.
 3. Blogunuzda yazı yayınlayabilir miyim? Konuk yazar olabilir miyim?
  Hayır bebeğim olamazsın konuk yazar, hayır benim blogumda yazar olarak yazamazsın hayatım. REFERANSLARINI DA GÖSTERME ARKADAŞIM. SİKTİRİNİZ BLOG AÇINIZ!
 4. Ya nasıl öyle yazıyosun ya, nerden buluyosun :))))))))))
  Nasıl konuşuyorsam öyle yazıyorum çünkü, yaşadıklarımı yazıyorum çünkü kepçük ağızlı arkadaşım.
 5. Neden bu kadar katısın ki? Neden tersliyorsun ki?
  PISA’ya göre okuduğunu anlama özürlü olduğumuzdan şöyle anlatayım; yazılarımda çok mu farklıydım sayın kişi?

Kişisel Sosyal Medya Hesaplarım

Ben yoruldum, ne yapıyorsanız yapın hesaplarla. Her ekleyeni de başını kabul ederim haberiniz olsun.

6 Yorumlar

 1. Yalnız sorulara verilen cevaplar fena… Bu tutmunu yadırgayabilirler ukala, kendini beğenmiş gibi yorumlar duymaya başalayabilirsin. Gerçi diğer makalelerini okumadım seni yeni keşfettim ve gördüğüm en kafa dengi bloggersın. He bu arada sana yürümüyorum 🙂

 2. Merhaba, Aslında bu yazıya gelme sebebim yazı başlığı ile aynı isimdeki film hakkında yorumun zannetmiştim ama girince kendinden bahsettiğini gördüm ve fotoğrafını görünce de okumaya devam ettim.
  Genel olarak yorum yapılacak bir konu da değil ama bu s.s.s kısmındaki samimiyet güzeldi 🙂
  İyi günler dilerim.

Yanıtla

Yorumunu yaz lütfen
Adını buraya yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.