Uzun zamandır özet yazmıyordum. Yaz tatili araya girince ipin ucunu kaçırmıştım. Onun yerine Düzensiz özetler yazmaya başlamıştım, açıkçası güzeldi sistem ama te geçen Pazartesinden başlayıp unutmayayım diye not aldım bütün haftamı. Yani emek var, oturun okuyun işiniz ne? Hadi başlayalım.


11 Nisan Pazartesi

Feciat hastayım, kardeşimi hastaneye getirip – götürdüm ve anında bende kaptım şifayı. Neyse sınavım vardı zaten SPSS  sınavı, çabucak bitirdim işimi sonra bir müjde aldım. Öğleden sonraki dersler iptal olmuş!! Öksürükten ölür bir halde eve geldim ve twitterdan Beşiktaş taraftarının stad yolculuklarını izledim. Bizde gerçekten sakat çok arkadaşlar. Maç izlemeye bizim bıyıklıya gittim, sinir stres olarak geri döndüm. Japonlara karşı antipatim başladı lan bildiğin HASOGAI ibnesi yüzünden. Sonra eve geldim, yattım ama uyuyamadım. Sanırım o boktan günler geri geldi.

Cfq5QyvVIAA1a8_

12 Nisan Salı

Uyuyamadığım için afedersiniz yarrak gibi kalktım sabah. İlk iki ders bilgisayar labındaydı, perdeler çekili olunca benimde ağır uykum bastı. Tabi uyuyamadım o tekerlekli bürosit sandalyede. Napayım napayım derken gittim Jazz Jackrabbit 2 indirdim. Onla da zaman geçmedi, baya derslerde uyudum. Salı günleri çok ağır geçiyor, 7 saat dersim var. Normalde adetim olmamasına rağmen okuldan arkadaşlarla bir şeyler içtim, manyak mıyım neyim neden takılmıyorsam. Sonra da eve kadar yürüdüm; kulağımda kulaklık falan… Özlemişim yürümeyi ama benim bacaklarda bir problem var son yıllarda, ağrıyor. Hatta bunun için tabanlık aldım, ayakkabılarımı değiştirdim. Çok önceleri, blogumda da paylaştığım, bir konser kaydını tekrar buldum. İndirdim anında.

13 Nisan Çarşamba

Hafta içi günlerinden en sevdiğim gün. Sadece 2 saat dersim var, hemde 10:30’da başlıyor! Okul çabuk geçti, benim de ayak problemlerimden dolayı yeni ayakkabı almam gerekiyordu. Hemencecik, hemencicik, cicik, Kate Upton’ın cicikleri… Neyse onu hallettim, ondan sonrada son zamanlarda baş gösteren bir göbek var bende. Onu eritmeyi kafaya koydum, evin yakınlarında bir spor salonuna yazılmaya karar verdim. Yarın öbür gün yazılırım. Derbi sonucu da berabere gelince akşam vakti, bir tatlı oldu… İki gündür uyuyamadığım için erkenden uyudum.

14 Nisan Perşembe

Okula gittim, 3 saat ders vardı normalde ama 3 saatte ek ders bindi üstüne. Sonra hepsi bana girdi ama konumuz bu değil. Ciğerlerim götümden çıkarcasına öksürdüğüm için çok sigara içmedim o gün. Şaka lan, içmeyip napacam. Hem iyidir ciğerin götten çıkması, nadir olaydır. Bütün gün gülmemiş olabilirim, bilmiyorum. Film – dizi falan da izlemedim o gün. Baya boktandı lan.

Böyle bir sıkıcılık… (R.I.P Alan Rickman)

15 Nisan Cuma

Geç kalktım, ders öğleden sonra çünkü! Okula gidip geldim, memur gibi gittim valla. Ulan Cuma günü bir sikim olmadı desem inanır mısınız? Valla olmadı ama.

16 Nisan Cumartesi

Geç kalktım, geç dediğimde 10:30 ha. Öğlenlere kadar uyudum sanmayın yani, uyuyamıyorum zaten. Sıkıntılıyım bu aralar uyku konusunda. Sağlam ders çalıştım. Totem yapayım dedim, Beşiktaş’ın maçını izlemedim. Benim totemin tuttuğundan değil tabii de yendi Beşiktaş. Tam ders çalışacam, peder bey IKEA’dan bir şey almış. Çok meraklıyım bunları kurmaya ama beceremiyorum.

mario gomez gol sevinci
Gol makinesi diye aldık, taramalı çıktı.

17 Nisan Pazar

Öğlene kadar uyudum arkadaşlar, ayıp değil bu. İnsanlar uyumalı. Öğleden akşamüstüne kadar ders çalıştım. Ciddili çalıştım. Ondan sonra İstanbul’da okuyan arkadaşımız ertesi gün gideceği için dışarı çıktık. Onun da arkadaşları geldi, olduk mu 8 abaza Allah muhafaza. Eve döndüm, son çalışmamı yaptım sonrada vurdum kafayı uyudum.

Yanıtla

Yorumunu yaz lütfen
Adını buraya yaz