Konserveler, ben iyi değilim… Çok yoruldum, tahmin edemeyeceğiniz kadar çok yoruldum. Fiziken değil ha, keşke fiziken olsa ama hayır; zihnen yoruldum artık. Gene keşkeli bir cümle kuracağım; keşke sadece derslerimle uğraşsam be. İnsanoğlu keşke sadece tek bir sorumluluğa sahip olsa, yani tek bir sosyal rolü olsa… Olmuyor işte..


25 Nisan Pazartesi

Afedersiniz yarrak gibi kalktım, uyku sorunum sanırım geri geliyor. Eh çok da özletmemişti kendisini ama, eski dost. Okul bildiğiniz gibi; sıkıcı, yorucu, bunaltıcı… İnsanlar da bildiğiniz gibi: sıkıcı, yorucu, bunaltıcı, dallama… Eve geldikten sonra bir de bilgisayarda anormallikler gözüme çarptı, bi virüs bulaşmıştı hani yetmedi o gün çektiklerim. Sonra Behzat Ç. izledim, ders mers çalışmadım yani anlayacağınız.

26 Nisan Salı

Sabahın köründe kalktım, tabi gene uykusuzum. Derslerin hepsine girdim ama derslerde başka derslere çalıştım, bu nasıl işse işte. Ulan asıl Lucifer sezon finali verdi amk, ona üzüldüm. Sonra ders çalıştım bir miktar. Eser miktarda tabii, çünkü bi sikim anlamıyorum. Baktım anlamıyorum, kapattım notları falan Manchester City – Real Madrid maçını izledim. Onda da gol olmadı amk, elimi attığım şeyi kurutuyorum adeta.

Aranızda nasıl çalışılacağını bilen var mı?

27 Nisan Çarşamba

Okul iki saatti, gene de gittim. Ondan sonra süratle okuldan eve döndüm, Kızılay’a yollandım. Yaklaşık bir ay önce yeni bir dövme yaptırmıştım. Rötuşunu normalde 15 gün sonra yaptıracaktım ama araya okul zart zurt girdi anca yaptırabildim. Bitince sizle de paylaşırım. Eve dönünce peder bey ile ufak çaplı bir kapışma yaşadık. Canımı sıktı biraz ama neyse. Sonra ufaktan ders çalışmaya başladım.

geometric eagle tattoo
Yaptırdığım dövme de bu gençler.

28 Nisan Perşembe

Normal okula gittim; 1 derse girip sonra 3 ders ara, sonra tekrar ders. Tabii gene sadece ilkine girdim, ders çalışacaktım çıktık arkadaşın evine gittik. Yaklaşık 10 saatlik bir çalışmadan sonra eve geldim ama ölüydüm. Sonra dedim ki, “bu saatten sonra bişi olmaz, git Behzat izle” izlemez olaydım… İzleyenler bilir 81. bölüm denk geldi, kafam iyice gitti…

retard gif
Gerizekâlı Alarmı…

29 Nisan Cuma

Ders – Sınav öğleden sonra olmasına rağmen erken kalktım, okula gittim. Biraz daha ders çalıştıktan sonra, bıraktım. Artık ne olacaksa olsun modundaydım ve hayatımda ilk defa bir sınav öncesi stresliydim… Kafam sikik bir vaziyette bir derse daha girdim ve arkadaşın evinde kayve içip eve döndüm… Uyudum.

Tutun kollarımdan düşerim şimdi…

30 Nisan Cumartesi

Evde baya goygoy yaptım, ne erken uyandım ne de geç. İyi zamanda uyandım ama ders çalışma şevki yok ki içimde zaten ebem sikilmiş. Neyse, akşama kadar goygoy yaptım. Dizi izledim, film bakındım falan akşamda zaten maçı izlemeye gittim. Yalnız iyi yendik, güzel geldik. Eve geldim 3-5 not bakındım sonrada uyudum.

https://twitter.com/thelacivert/status/726518032747630597

1 Mayıs Pazar

Gene erken kalktım anasını satayım… Neyse boktan bir gün her zamanki gibi, birazcık çalıştım ama bu gün. Ondan sonra kuzenimi evinden alıp bir yere bıraktım, bilmiyorum neresi. Sonra eve döndüm, bir insandan oldum. Şimdi de yazıyı yazıyorum. İşçi ve Emekçilerin Bayramıda kutlu mutlu olsun.

https://twitter.com/thelacivert/status/726519233585266688

3 Yorumlar

  1. Behzat Ç’nin 81.bölümünden ben de bi bok anlamadım. Anlatacak, çözümleyecek varsa diye buraya yorum bırakmak değil de REZ alıyorum diyelim.

Yanıtla

Yorumunu yaz lütfen
Adını buraya yaz