En son izlediğim diziyi paylaşmışım… Hey gidi günler be, bir ara rahat rahat dizi falan izleyebiliyormuşum. Şimdi ise pek değerli konserveler; götümde ayı bağırıyor. Biliyorsanız – bilmiyorsanız, psikoloji öğrencisiyim. Hatta son sınıf psikoloji öğrencisiyim.

otmuyor

Bu zamana kadar neler yaşadığımı yazmıştım. Gerçi onları bir psikoloji öğrencisi olarak değilde, bir üniversite öğrencisi olarak yazdım. Gerçi Psikoloji kategorisinde öğrenci olarak bir şeyler karaladım ama neyse. Bu paragrafın sonunda da tekrar edeyim; götümde ayı bağırıyor.

mesleki dezanformasyon

Yaygın bir görüş vardır, en kolay sene son senedir diye. Yalanmış konserveler, en azından benim açımdan yalanlanmış oldu. Şöyle söyleyeyim; bölüm başkanından 2 dersim var, bölüm başkanının ve diğer hocaların hocalığını yapmış profesörden 1 dersim var, onlardan gayrı 2 dersim daha var. Bu arada 2 tanede araştırmada görevliyim. Kısaca götümde ayı bağırıyor.

Başka Neler Yapıyorum?

Bol bol dışarı çıkmaya çalışıyorum. Evden sıkılmaya başladım, gerçi hafta başından beri yalnızım ve bu durum mükemmel tabii ki. Evde kaldığım zamanlarda da yaptığım şeyler ise çok değişmedi.

World of Warcraft

Bahsetmiştim. Hâlâ oynuyorum, bu sefer iyi sardım zira. Ancak hâlâ yalnız oynuyorum. Sonuçta oynuyorum ama, çok da eğleniyorum oynarken. Kendi kendime konuştuğum bile oluyor. Bunu farkettikten sonra videolar çekip YouTube’a yükleyeyim dedim ama sonra düşündüm ki, kim izler 20 – 25 dakika WoW oynayan beni.

Arada bir Ben Lacivert Blog Facebook sayfasında canlı yayın yapıyorum kısa kısa, daha hiç canlı izleyen olmadı gerçi. Ama siz gene de sayfayı beğenin bak, ben diyeyim.

Fringe

Başlayıp bitirmediğim dizilerden bir tanesi daha; Fringe. Doğaüstü CSI desek sanırım tam özetini yapmış olurum. Günde 1-2 bölüm anca izliyorum gerçi ama olsun. Nerde kaldığımı dahi hatırlamıyorum. Hem polisiye bir dizi, hem de doğa üstü olaylar. Karakterlerde bi garip. Zaman geçiyor işte.

PintiPanda

Oyun oynamayı falan severim ama bazı oyunlar için şu durum geçerlidir; izlemeyi oynamaktan daha çok severim. Şimdilerde bu duruma bir şey daha ekledim, oyuncu takibi. League of Legends oynayışını sevdiğim bir kaç oyuncu vardı, tabii onları izlememin bir sebebi de oyunu iyi sunuyor olmalarıydı ama oun odak noktadaydı. Şimdi bu iş biraz değişti, Tuna Akşen, nam-ı diğer Pinti Panda.

Kendisini ilk olarak pasif-agresif 3 videosuyla tanıdım. İlki sanırım “LOL’cü Hatun Nasıl Bulunur” isimli bir videoydu, adam realist. Diğeri YouTube üzerinden paylaştığı videolardan ne kadar kazandığını cesurca ortaya koyduğu videosuydu. Sonuncusu ise oruç tutup tutmadığını merak eden veletlere cevap verdiği bir videoydu.

Kendisiyle kapsamlı bir röportaj yapmak istiyorum ama sanırım olmayacak. Linklerini paylaşmama gerek yok, Google’a yazdığınız vakit her linkine erişebilirsiniz.

7 Yorumlar

  1. Merhabalar,

    Yazına şans eseri denk geldim ve sıkılmadan okudum. Bende bilgisayar programcılığı 2.sınıf öğrencisiyim bizi tabirim caizse …. kan alıyorlar 😀 Aşırı derecede yabancı dizi izleyen birisiyim, Firinge dizisini bende bitiremedim, aynı durumdayız. Sonra farkettim ki sende Tuna abiyi izliyormuşsun, bunu görünce kendimden bir parça daha buldum 🙂

    İyi bloglamalar hocam, esen kalın.

  2. Bende makine son sınıfta epey terlemiştim fakat zaman çabuk geçiyor. Okul bitip askere gittikten sonrasını o kadar çabuk geçtiki, eminim sende anlamayacaksın.

    Bence okulun tadını çıkar, sonrası çok zor oluyor 🙂

  3. Seni özleyen bir adam olarak yazıyorum. İzlediğim tek yabancı dizi Lost’tu. O da 2010’da başlamıştım ve sanırım 3 sezon izleyebildim. Oyun oynamam ama video izlerken buluyorum arada kendimi. Bu normal bir durum mu Patron?

  4. Coni reyize buradan selam olsun. Fringe dizisine ben de bir ara başladım da 2 bölüm izleyebildim daha. Ama gerçekten mükemmel bir senaryoyla başladı, hemen bitirmek istemiyorum. Oyunu sevmeyen olur mu ki? Pinti Panda’ya bir ara göz atarım.

Yanıtla

Yorumunu yaz lütfen
Adını buraya yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.